Od roku 2006, kdy působí na trhu, má EZ Trade Center velkou síť profesionálních poradců, kteří se specializují na snižování a management nákladů a nákupu. Naše služby pomáhají společnostem přijmout efektivní rozhodnutí při nákupu produktů a služeb tvořící značné úspory, což umožňuje zvýšení zisku, investice do svého podnikání, nebo dokonce zlepšení managementu Vaší pokladny.

Naše metodika není zaměřena pouze na krátkodobé snížení nákladů. Používáme komplexní proces, který nám umožňuje analyzovat klientovy výdaje, zlepšit podmínky dodávek, získat slevy na základě minulých fakturačních chyb a dlouhodobě kontrolovat běžné obchodní výdaje. Tento proces dělá naši metodu unikátní a odlišnou na trhu.

Naše služby jsou zcela samostatně financovány, a když naši klienti využívají konzultanty EZ Trade Center, mají prospěch z dalšího specialisty v týmu, aniž by vznikly nějaké fixní náklady.

EZ Trade Center je obchodní značka portugalské skupiny Grupo Onebiz, která je lídrem v oblasti profesionálních služeb pro podniky. Se 400 obchodními jednotkami na trhu, které se specializují v 6 různých oblastech podnikání: Finanční služby, reality, poradenství, obchod, školství, zdravotnictví a kliniky krásy. Firma je přítomna ve 30 zemích a má více než 100 tisíc klientů.
Iberlim, Limpezas Técnicas SA. Na trhu s úklidovými službami od roku 1982, je přední společností ve svém oboru. S asi 5000 zaměstnanci a obratem 40 milionů eur.

"Přijetí návrhu, který vzneslo EZ Trade Center, ohledně snížení nákladů v oblastech, jako jsou kancelářské potřeby a služby prádelny, bylo snadné a podle postupu, který nám představili a my jsme jen museli zaplatit v souladu s dosaženými úsporami nákladů. Nakonec jsme měli snížení o 37% u zásob do tiskáren a multifunkčních zařízení s řešeními, které vedly k obměně našeho vybavení. EZ Trade Center je ideálním partnerem pro zprostředkování řešení outsourcingu."

Iberlim, Limpezas Técnicas SA.
Spot?ební materiál
37%
Ernesto Grilo, Sucessores, Lda. Malý podnik, který vyrábí hliníkové nádobí, se 40 zaměstnanci a obratem ve výši kolem 3 milionů EUR/rok. Grilo prodává na místním trhu a vyváží velmi náročným klientům, do velkých supermarketů v Portugalsku a dalších zemích EU.

"První setkání s EZ Trade Center bylo velmi zajímavé. Konzultanti mi řekli, že by mohli rozvinout plán na snížení nákladů s mými externími firemními dodavateli. Řekl jsem jim: Grilo je na trhu už 84 let, jsme třetí generace podnikání, takže pro vás bude velmi obtížné získat i jeden cent snížení! Ale po vyslechnutí argumentů, obsáhlém vyjednávání kompetentních odborníků, osobních schopností a tajností, jsem jim dal šanci! Neměl jsem co ztratit, po tom všem jsem měl pouze zaplatit za službu, pokud by byly úspory!

Ve skutečnosti, konzultanti vyhráli sázku a já neprohrál! EZ Trade Centre vyjednala co nejlepší podmínky a ceny se svými partnerskými dodavateli a podařilo se jí předložit plán na snižování nákladů s velmi významnými úsporami! Snížil jsem své náklady díky podpoře EZ Trade Center! Všem moc gratuluji a děkuji!"

José Grilo - ředitel Ernesto Grilo, Sucessores, Lda.

Doprava
25%
Komunikace
14%

contacte_nos checkup
contacte_nos checkup

Sociální sítě
Společenská odpovědnost projekt